Jak upravit obsah objednávky, pokud už je zaplacená?

Pokud chcete upravit objednávku zákazníka (např. změnit dopravu nebo vyměnit/přidat/odebrat produkt), je potřeba mít objednávku v jednom z těchto aktivních stavů:
  • Čeká na platbu
  • Čeká na vyřízení
 preview
V těchto stavech lze pak objednávku editovat. Nezapomeňte po změně stavu kliknout na tlačítko Aktualizovat, aby se vám obnovil formulář objednávky a odemknula se editace produktů.
V případě, že chcete odebrat produkt, najděte si ho v sumáři objednávky a v pravé části položky klikněte na křížek (popř. na tužku pro editaci počtu kusů).
 preview
Pokud chcete přidat jiné/další produkty nebo přidat poplatek nebo poštovné, vyberte si ve spodní části sumáře produktů.
 
preview
Pokud chcete přidat produkty, vyberte si z vyhledávací nabídky. Pokud v eshopu pracujete s variantami, tak pozor na výběr správné varianty. V nabídce lze vyhledávat podle katalogového čísla. Nezapomeňte také zvolit správné množství.
 
preview
Jakmile přidáte a odeberete všechno co chcete, nesmíte zapomenout na stisknutí tlačítka Přepočítat. To vám zajistí dopočítaní DPH nebo třeba správného zaokrouhlení.
 
preview 
Před přepočítáním
 preview
Po přepočítání
Jakmile máte přepočítané ceny můžete změnit stav objednávky opět třeba na Zpracovává se a pak kliknout v pravé horní části na tlačítko Aktualizovat, čímž se vám uloží všechny změny ve formuláři objednávky.
Jako poslední si nezapomeňte zaktualizovat fakturu, do které se vám propíší nové produkty a poplatky.
 
preview

Podrobnosti článku

ID článku:
1
Kategorie: